dobry fryzjer ursynów

Dobieranie fryzur do twarzy

Okazuje się, że dobra fryzura zawsze będzie dobrana do kształtu twarzy. Inne cięcie zastosuje fryzjer w przypadku twarzy owalnej, inne dobre będzie w przypadku buzi okrągłej. Jeśli sama nie możesz zdecydować się na odpowiedni rodzaj fryzury warto podpytać o takową w salonie, zresztą najlepszy fryzjer warszawa doradzi ci perfekcyjnie w kilka chwil.

Tak naprawdę dobieranie fryzur do twarzy zawsze powinno odbywać się w towarzystwie stylisty, na przykład w salontuiteraz.pl. Tylko on sprawnie oceni nie tylko kształt twarzy, ale również rodzaj włosów – pamiętajmy, że to także od nich zależy, jaki będzie efekt końcowy wizyty u fryzjera.

Według ekspertów najmniejszy problem z doborem fryzury mają osoby o owalnej twarzy, im pasuje niemal każde cięcie. Dla twarzy podłużnej natomiast najlepsze okazują się być grzywki i loki a wszystko to przy chowaniu średniej długości włosów. Trzeba wiedzieć, że te nazbyt krótkie jeszcze bardziej wydłużą twarz.

Właściciele twarzy okrągłej powinni stawiać na fryzury krótkie bądź natapirowane u nasady a ci w twarzą kwadratową najlepiej wyglądać będą w lokach, nigdy zaś z fryzurami krótkimi czy gładkimi na wysokości kości policzkowych.

Jak widać odpowiedni dobór fryzury wale nie jest taki prosty i właśnie dlatego kwestie te powinniśmy pozostawić do decyzji specjalistom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *