fryzjer warszawa ursynów

Fryzury na jesień 2020

W każdym sezonie zmienia się moda na fryzury, dokładnie tak samo, jak dzieje się to w świecie trendów odzieżowych. Jesień zbliża się wielkimi krokami, a styliści fryzur już teraz przedstawiają swoje propozycje, które za kilka miesięcy staną się prawdziwymi hitami.

Jakie będą modne fryzury na jesień 2020?

Dużych zmian tak naprawdę nie ma, a propozycje są niezwykle podobne i oferuje je praktycznie każdy fryzjer. Kabaty, Bemowo czy Grochów, na każdej dzielnicy moda jest identyczna. Jesienią nadal modne będą włosy proste, długie, bez zbytecznego cieniowania. Odchodzi już koloryzacja ombre na rzecz jednej tonacji. Ważne, by włosy były zadbane, zdrowe, lśniące, takie walory ceni się najbardziej. Panie o krótkich włosach powinny stawiać na tzw. boba, ale w nieco wydłużonej wersji. Modna będzie gęsta grzywka, która mocno zakrywa czoło.

Modne fryzury dla mężczyzn.

A jakie propozycje dyktowane są panom? Nowe stylizacje proponuje niejeden fryzjer. Warszawa Ursynów to jedna z najmodniejszych lokalizacji stolicy i to tam pracują ci najlepsi. Wśród męskich fryzur królować będzie nadal klasyczny „jeż”, ale wraca też irokez. Dla tych, którzy wolą dłuższe fryzury, świetną propozycją jest męski „bob”.

Pamiętajmy jednocześnie, że trendy na jesień to nie jedyny aspekt, jakie trzeba brać pod uwagę, wybierając fryzurę. Liczy się też styl życia, nasza aktywność, gust oraz dopasowanie do typu urody, struktury samych włosów czy kształtu głowy. Nie zawsze fryzura jest na tyle uniwersalna, że pasuje każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *