Poznaj sprawdzony sposób na walkę z dziecięcym katarkiem!

Początek jesieni nie jest łatwym okresem dla mam. Chłodniejsze dni zwiastują dziecięce przeziębienia i infekcje. Jak pomóc maluszkowi w walce z nielubianym katarem? Na pomoc małym noskom przychodzi SOPELEK 3+, uznany i sprawdzony produkt do odciągania wydzieliny z nosa u dzieci.

SOPELEK 3+ to innowacyjny polski produkt, który skutecznie  i bezpiecznie pozwala usunąć zalegającą wydzielinę z noska maluszka. Może być bezpiecznie stosowany od pierwszych dni życia.

Aspirator SOPELEK 3+ pomoże zarówno w okresie choroby, jak i w codziennej higienie – systematyczne czyszczenia noska pozwala na zapobieganie i ograniczenie infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych.

Produktu SOPELEK 3+ można używać na 2 sposoby: za pomocą ust i za pomocą odkurzacza! Obie metody są równie bezpieczne i skuteczne. Odciąganie wydzieliny     z noska za pomocą ust może służyć zarówno do codziennej higieny jak i do usuwania zalegającej wydzieliny. Świetnie sprawdza się, gdy jest późny wieczór, kiedy to nie możemy włączać odkurzacza (cisza nocna w bloku), albo jesteśmy poza domem. Wtedy możemy zabrać aspirator ze sobą (np. w podróż). Użycie odkurzacza znacznie lepiej się sprawdzi przy usuwaniu bardzo gęstej wydzieliny (odciąganie takiej wydzieliny może być bardzo trudne do wykonania za pomocą ust). Dzięki obu funkcjom możemy swobodnie korzystać z aspiratora w domu oraz w podróży.

Korek wkładany do adaptera ma innowacyjny otwór redukcyjny. Dzięki temu siła ssania przenoszona z węża od odkurzacza do adaptera jest redukowana. Nie ma obaw o bezpieczeństwo noska 🙂

SOPELEK 3+ składa się z aspiratora – ergonomicznego cylindra, wężyka z ustnikiem oraz wymiennej końcówki idealnie dopasowanej do delikatnego noska niemowlaka. W zestawie znajduje się również 10 jednorazowych filtrów zabezpieczających, podkłady higieniczne               oraz adapter umożliwiający podłączenie aspiratora do odkurzacza (dołączony jest specjalny wężyk). Całość zapakowana jest w poręczne pudełeczko, które można nosić w torbie   i mieć cały czas pod ręką.

Sopelek 3+ to w 100% POLSKI Produkt dostępny na rynku od 2004 roku. Sopelek jako jedyny aspirator posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

  • SKUTECZNY
  • HIGIENICZNY
  • PROSTY W OBSŁUDZE
  • BEZPIECZNY

Rekomendacja POLSKIEGO TOWARZYSTWA PEDIATRYCZNEGO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *