sukienki ciążowe na wesele torelle

Wesele w ciąży – czy to dobry pomysł?

Kobieta ciężarna o ile dobrze się czuje, absolutnie nie musi rezygnować z codziennej aktywności, bo przecież „ciąża to nie choroba”. Są jednak okazje, do których w stanie błogosławionym warto się odpowiednio przygotować i jednym z takich z całą pewnością jest uczestniczenie w weselu. Jak bawić się, tańczyć i szaleć z dużym brzuchem? W co się ubrać? Czy głośna muzyka nie będzie wpływać negatywnie na dziecko i czy swojskie jedzenie na pewno jest zdrowe? Oto dylematy, które ma przyszła mama, zastanawiając się, czy przyjąć zaproszenie na tak huczną imprezę.

Jakie buty dobrać do sukienki ciążowej na wesele?

Wesele w tym wyjątkowym stanie może być doskonałym, towarzyskim wydarzeniem również dla ciężarnej. Dobrze jednak, by tak przejrzała najpierw ofertę sklepów, w których oferowane są sukienki ciążowe na wesele i wybrała tę najwygodniejszą. Zaleca się też, by kobieta w stanie błogosławionym raczej nie zakładała wysokich szpilek, o wiele lepiej sprawdzą się baleriny lub niskie sandały.

Pamiętaj o tych sprytnych radach, jeśli idziesz na wesele jako ciężarna.

Ubiór to jednak nie wszystko. Jeśli wesele odbywa się z dala od domu, warto zarezerwować pokój hotelowy, który będzie czekał w przypadku zbytniego zmęczenia przyszłej mamy. W trakcie serwowania posiłków ciężarna powinna stawiać raczej na lekkostrawne potrawy i oczywiście stronić od alkoholu. Niektórzy lekarze mówią o zbawiennym wpływie czerwonego wina, natomiast w żadnym wypadku, nie działa ono dobrze na rozwój płodu – alkohol jest całkowicie zakazany, nawet mały łyk, by wznieść toast za młodych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *