kosmetyki marki Kelly

Jak ważny jest dla ciebie makijaż?

Makijaż bezsprzecznie stanowi jeden z elementów sztuki uwodzenia. Spojrzenie rzucane spod
wyraźnie zaznaczonych rzęs czy czerwone usta zawsze przyciągają uwagę.

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia bez make-upu z domu, co potwierdzają ostatnie badania przygotowane przez magazyn Imperium Kobiet i  Interaktywny Instytut Badań Rynkowych.
kosmetyki marki Kelly
W sondzie Imperium Kobiet udział wzięło ponad 200 Czytelniczek portalu. Na pytanie: Jak często się malujesz? ponad 70% z nich odpowiedziała, że codziennie.

Nie wyobrażam sobie wyjścia do pracy bez makijażu. Dla mnie wygląd zewnętrzny, a zwłaszcza twarz i dłonie są wizytówką człowieka. Starannie wykonany make-up dodaje nam blasku, pewności siebie, a także wzmacnia poczucie atrakcyjności. – mówi Kamila Bar, szefowa marketingu w jednej z warszawskich korporacji.

Wyjście bez makijażu to dla wielu kobiet spory problem. Dla mnie także. Makijaż jest moim przyjacielem. Stymulatorem piękna. Malujemy się dla lepszego samopoczucia, lepszego odbioru
naszej osoby i dla … mężczyzn. Na makijaż potrafię poświęcić nawet godzinę. – dodaje Renata Majewska, szefowa szkoły tańca.

Jak pokazują badania przeprowadzone przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych opublikowane na portalu WP.PL – ponad połowa Polek codziennie maluje się do pracy czy szkoły. Co trzeciej na dobrym makijażu zależy tak bardzo, że na jego zrobienie poświęca nawet 20 – 30 minut.

Coraz częściej kobiety traktują makijaż jako ważny element dress code’u. Staje się on pewnego rodzaju formą autoprezentacji i autoekspresji. Kobiety malują się, bo chcą czuć się atrakcyjnie, chcą ukryć swoje niedoskonałości cery lub zmęczenie, chcą być bardziej pociągające, pragną wyglądać świeżo. – mówi Kelly Truong, właścicielka marki kosmetycznej Kelly Couronne.

kosmetyki marki Kelly– Aby nasza twarz wyglądała zdrowo i świeżo, wybierajmy tylko dobre i sprawdzone kosmetyki. Produkty marki Kelly Couronne (a zwłaszcza pomadki i błyszczyki) to wysokiej jakości kosmetyki, które nie sklejają ust, podkreślają ich naturalne piękno. Sprawiają, że wargi wydają się pełniejsze i większe. Nasze pomadki dostępne są w szerokim wachlarzu kolorów i odcieni, począwszy od klasycznej czerwieni pasującej niemal każdej kobiecie, po romantyczny róż czy bordowe tonacje zarezerwowane na wieczorowe wyjścia. Kosmetyki adresowane są do kobiet, które oczekują efektownego, a zarazem odważnego podkreślenia ust. – dodaje szefowa marki Kelly Couronne.

Calvin Klein powiedział kiedyś, że najlepszy wygląd, to wygląd naturalny, ale makijaż jest niezbędny, aby go uzyskać.  Dlatego szukając najlepszych kosmetyków do makijażu – zajrzyj na stronę www.kelly.com.pl i wybierz produkty idealne dla Twojej twarzy.

Pamiętaj, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *